Wisconsin

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Wisconsin kinnisvara müügikuulutusi.

Müük Wisconsinis

Põhjas piirneb see ka Michigani osariigiga, lõuna pool Illinoisi osariiki, läänes Iowa ja Minnesotaga.

Wisconsin on riik, mis tõuseb Ameerika Ühendriikide lääneosas ja unustab kahe suure järve: Michigani ja Superiori. Tagamaa iseloomustavad metsad ja talud. Milwaukee, suurim linn, on tuntud Milwaukee avalik-õigusliku muuseumi poolest, kus on ümber ehitatud külasid üle maailma ning Harley-Davidsoni muuseumi kuulsate mootorratastega.

Wisconsini kinnisvaraturul ja teistes riikides on müügiks täna vähem kinnisvara. See tähendab, et potentsiaalsed ostjad peavad olema oma konkurentidest väljapaistvate pakkumiste tegemisel loovad.

Milwaukee linn peaks järgima sama rada, nagu see oli 2017. aasta lõpus, kusjuures piirkonnas oli rohkem ostjaid kui Wisconsini kinnisvara müüjad.

Äärelinna kinnisvaraturul oli märkimisväärne mõju Wisconsinis müüdavate äärelinna kinnisvara vähenemisele, kuna Wisconsinis müüdi vähe kinnisvara.

Homebuyers'iga, kes peab Wisconsinis müüma oma unenägude vara kiiresti, on oluline, et nad teeksid võimalikult palju uuringuid oma valikute vähendamiseks. Wisconsini osariigis on palju fantastilisi elupaiku, ja siin on mõningaid kaalutlusi, kui kavatsete Wisconsinis müügiks vajalikku kinnisvara otsida.

Milwaukee ja Madisoni suurlinnapiirkonnad pakuvad mitmeid võimalusi meelelahutuseks ja tööhõiveks. Selles piirkonnas elavad tuntud vaatamisväärsused, nagu Milwaukee kunstimuuseum ja Madisoni kaasaegse kunsti muuseum. Wisconsini ülikooli juhtimisel on olemas kvaliteetne haridussüsteem. Madisoni omadused on Wisconsinis kõige kallimad.

Madison on täiesti kohmakas linn, kus töötab 89% tööjõust. Kokku on Madison professionaalide, müüjate ja büroode ning teenusepakkujate linn.

Madisonil on hea tasakaal mõõduka suurusega linna elu ja huvitavate kõrvalekallete ja kultuuri vahel, mis tulenevad suurte õpilaste arvust.

Madison on etniliselt väga mitmekesine linn. Madisonis kõige räägitavam keel on inglise keel. Muud olulised keeled, mida siin räägitakse, on hispaania ja hiina keel.

West Milwaukee on väike küla, mis asub Wisconsini osariigis. Lääne-Milwaukee on Wisconsini 157 suurim piirkond, kus elab 4 174 elanikku ja üks naabruskond.

Üldiselt on Lääne-Milwaukee küla spetsialistide, teenusepakkujate ja müüjate ning büroodega.

West Milwaukee on ka kunstnike küla, seal on rohkem kunstnikke, disainereid ja meedias töötavaid inimesi kui 90% Ameerika kogukondadest.

Wisconsini kinnisvaraturg oli jaanuaris paljutõotav.

Jaanuar on tavaliselt kinnisvaraturul kõige aeglasem kuu. Eelmise aasta jaanuari müügitulu kasvas võrreldes 2017. aastaga peaaegu 7%. Jaanuaris 2018 lõpetatud müügi arv ületas eelmise aasta 3%.

Eluasemehindade tõus ja Wisconsinis üldiselt müüdava kinnisvara kõrge nõudlus koos paraneva majanduse ja madalamate hüpoteeklaenude intressimääradega on aidanud selle aasta jaanuaris üks edukamaid, mida oleme aastate jooksul näinud.

Lääne-Wisconsini kuuluvad Buffalo, La Crosse ja St. Croixi linnad ning kodumajapidamiste müük on kasvanud kuni 6,4% ja müügihindade kasv 8,3%.

  •  
    Kolimine Wisconsini. Kodumaalt emigreerunud ja elavad Wisconsinis

        Nüüdseks olete õppinud üksteist hästi tundma. Meil, Realigro, on üks eesmärk: anda oma lugejatele võimalus astuda radikaalsel ja positiivsel viisil see suur samm, mis võiks nende elu muuta. Teate, et kinnisvara ostmine pole kunagi lihtne asi. Kuid meil on täna teile lahendus! Lihtsas, k ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Asub vaikses Milwaukee piirkonnas! Selles majutusasutuses on kaks magamistuba, üks vannituba ja 1,5 eraldatud garaaž, millel on breezeway! See majutus...
Cod. 3096

Müük Põllumaa, Wisconsin, Madison, Madison, Madison

9,860,312.24EUR
Müük
Põllumaa

5000 m²
980 aakri (500 ± Ha.) Peaminister põllumajandusmaa
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB